Gjuhë

IRIS P-40 Warhawk - Eksperimentet FSX & P3D

Size 72.2 MB
Downloads 6 301
Created 03-08-2012 06:31:54
Changed 15-10-2012 23:06:34
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: IRIS FLUTURIMI Simulimi SOFTWARE i jashtëm http://www.irissimulations.com.au
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Pas lirimit të suksesshëm të "Aces e Commonwealth" paketës për FSX shfaqur Curtiss P-40E Kittyhawk, Iris ka vendosur për të ushtruar imagjinatën e tyre dhe të sigurojë një produkt të ri që shfaq dy variacione të reja të P-40 Warhawk, P-40T dhe P-40X.

P-40T është një vend me dy, variant me dy motor e skeletit ajror P-40. Përderisa SHBA bëri eksperiment me një koncept binjak motor të P-40C gjatë kohës së luftës, ajo ishte rrënuar me çështjet e varfër stabilitetit dhe kurrë nuk shkoi në prodhim.

P-40X është një vend i vetëm P-40E me krahë clipped dhe një helikë contra-rradhës në një sistem motor Merlin.

Karakteristika :
  • mjeshtrave 2048x2048 pixel bitmap ridimensionuar për 1024x1024 pixels për të gjithë paintschemes siguruar bumpmaps super të mprehta dhe visuals mahnitëse në të gjithë kartave të gjitha grafike të aftë për drejtimin FSX!
  • Një soundset shkëlqyer nga IRIS AudioworX me 360 shkallë zë Humor përshtatur në mënyrë specifike për FSX.
  • Një shumëllojshmëri e paintschemes të shkëlqyer duke e bërë përdorimin e teknikave më të mira të artit lejuar në dispozicion për erozion të shkëlqyer dhe qartësi vizuale.
  • A paintkit cilësi të lartë duke shfaqur të gjitha shtresat të motit duke i lejuar përdoruesit customization të plotë të repaints të gjitha në të lavdishme 2048x2048 pixel cilësinë!
  • Një model i shkëlqyer fluturim nga Jade Island Fluturimi Test Center.
  • Një në thellësi piloti doracak me të gjitha informatat që ju duhet të dini për të operuar sistemet IRIS P-40 Warhawk dhe avionë të plotë me avari orkestrim, listat dhe më shumë.

P-40X në video

IRIS P-40 Warhawk - Eksperimentet FSX & P3D Shkarko
Gjuhë