Gjuhë

Waco CTO Mailwing FSX & P3D

Size 12.5 MB
Downloads 6 932
Created 15-11-2012 23:50:32
Changed 16-11-2012 05:07:06
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Vladimir Gonchar, Golden Age Simulimet
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
biplan vjetër para Luftës së Dytë Botërore si të besueshme dhe të fuqishme. Përfshin cilësi dhe të shëndoshë të shkëlqyer. Me QV. Lexoni dosjen README.txt. Provoje.

Weaver Aircraft Company nga Ohio ose Waco është një ish-prodhues amerikan avion i bazuar në Troy (Ohio). Midis 1919 dhe 1946, kompania prodhuar një shumëllojshmëri të gjerë të biplanes avionëve civilë.

Testimi zërin e Waco CTO

Waco CTO Mailwing FSX & P3D Shkarko
Gjuhë