Gjuhë

Waco CTO Mailwing FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 12.5 MB
 • Shkarkime 9 432
 • krijuar 15-11 2012-
 • ndryshuar 16-11 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Vladimir Gonchar, Simulimet e epokës së artë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
biplan vjetër para Luftës së Dytë Botërore si të besueshme dhe të fuqishme. Përfshin cilësi dhe të shëndoshë të shkëlqyer. Me QV. Lexoni dosjen README.txt. Provoje.

Weaver Aircraft Company nga Ohio ose Waco është një ish-prodhues amerikan avion i bazuar në Troy (Ohio). Midis 1919 dhe 1946, kompania prodhuar një shumëllojshmëri të gjerë të biplanes avionëve civilë.

Testimi zërin e Waco CTO

 • Autori: Vladimir Gonchar, Simulimet e epokës së artë
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 12.5 MB
 • Shkarkime 9 432
 • krijuar 15-11 2012-
 • ndryshuar 16-11 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Vladimir Gonchar, Simulimet e epokës së artë
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium