Gjuhë

Simhangar RWD-14b FSX & P3D

INFORMACION

Simhangar RWD-14b "Czapla" është vendas FSX aeroplanë, të përpiluar me FSX SDK për Përshpejtimin dhe ka harta grumbulluese, harta spekulare dhe vetë hije., Dashuri me porosi, VC dhe animacione. Një manual gjithëpërfshirës përfshihet në paketë (anglisht).

Shtesë e cilësisë së shkëlqyer! grafika dhe modelimi janë awesome. Ofron një kënaqësi të vërtetë për të fluturuar. Bërë për tifozët e modelit të vjetër.

RWD-14 Czapla (LWS Czapla) ishte një avion i bashkëpunimit ushtarak polak (vëzhgimi, zbulimi i afërt dhe avionët ndërlidhës), i projektuar në mesin e 1930s nga ekipi RWD dhe prodhuar në fabrikën LWS nga 1938. Një seri e avionëve 65 janë ndërtuar dhe shumica janë përdorur nga skuadrat e vëzhgimit të Forcave Ajrore të Polonisë gjatë Luftës së Dytë Botërore në 1939. (Wikipedia)

INFORMACION


Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX  &
--------