Gjuhë

Simhangar RWD-14b FSX & P3D

Size 16.2 MB
Downloads 3 529
Krijuar 15-12-2012 21: 36: 48
Ndryshuar 16-12-2012 08: 19: 35
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Simhangar Team, Lukasz Kubacki, Michal Puto i jashtëm http://www.simhangar.com
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Simhangar RWD-14b "Czapla" është një avion vendas FSX, hartuar me FSX Acceleration SDK dhe ka përplasem harta, harta specular dhe vetë hijesh., Porosi Dashuri, VC dhe animacione. Një manual i plotë është i përfshirë me paketë (anglisht).

Të dhëna të cilësisë së shkëlqyer! grafika dhe modelimi janë awesome. Ofron një kënaqësi e vërtetë për të fluturuar. Bërë për tifozët e vjetra model.

RWD-14 Czapla (LWS Czapla) ishte një avion të ushtrisë polake bashkëpunimi (vëzhgim, zbulimi i afërt dhe avion ndërlidhës), i projektuar në mes të 1930s nga ekipi RWD, dhe prodhuar në fabrikën LWS nga 1938. Një seri e avionëve 65 janë ndërtuar dhe më të janë përdorur nga skuadrone të vëzhgimit Gjermanisht Air Force gjatë Luftës së Dytë Botërore në 1939. (Wikipedia)
Simhangar RWD-14b FSX & P3D Shkarko
Gjuhë