Gjuhë

Simhangar RWD-8 PWS FSX & P3D

Size 31.8 MB
Downloads 4 163
Krijuar 15-12-2012 22: 56: 21
Ndryshuar 17-12-2012 00: 22: 55
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Simhangar Team, Lukasz Kubacki, Michal Puto i jashtëm http://www.simhangar.com
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
RWD-8pws për FSX dhe P3D të kualitetit të lartë dhe bukuri. Aeroplani është duke skemë bojë nga Cwl Dêblin (shkollë fluturues). Ajo është krijuar me SDK FSX-Acceleration. Kjo do të thotë që ju duhet të ketë norma të mira kornizë me të. Çfarë është më tepër, ajo do të punojë në mënyrë të DirectX 10 ndezur pa ndonjë problem. Ajo ka vetë-hijesh dhe textures të veçanta të tilla si: specular Maps dhe normale Maps. Vini re, se për shkak të kufizimeve kabinë 3D që nuk zbatojnë hijesh vetë në QV.
Modeli origjinal 3D është ndërtuar për Luftë kundër Polonisë mod ndërtuar në motor SIM Targetware. Ky avion është versioni RWD-8pws. Megjithatë, ajo është shtuar disa skema bojë civile të DWL RWD-8, too (shikoni më poshtë). Vini re, se ajo është ende e PWS modeli version 3D.

RWD-8 versionet në dispozicion në paketë FSX / P3D:

RWD-8pws, Centrum Wyszkolenia Lotniczego (CWL) Deblin, mes të 30-së, Poland RWD-8pws, Forcave Ajrore rumune, në fillim 40-së
RWD-8pws, Training Squadron, 1st Air Regiment, Warsaw, Poland RWD-8pws, gen. Ushtria Franco, Spanja, fund 30-së.
RWD-8pws, 6th Air Regiment, Lwów, Poland RWD-8pws, teste Luftwaffe, në fillim 40-së.
RWD-8dwl, regjistri civil SP-ZHP, Bielsko Aleksandrowice aerodromit (EPBA), Poland RWD-8dwl, regjistri civil VQ-AKP, kompania avion hebre "Aviron", në fillim të 40-së, Palestina.
RWD-8dwl, regjistri civil SP-BLC, Varshavë Aero klubi, Mokotów Airfield RWD-8pws, Forcave Ajrore Sovjetik, në fillim 40-së
RWD-8pws, Hungarisht Air Force, në fillim 40-së

Njoftim: Ju do të gjeni "Paintkit" dosje në FSX / SimObjects / aeroplanëve / RWD_8pws dosje. Paintkit përmban tre fotografi PSD me të gjithë shtresat e nevojshme për të krijuar një rilyej.

Ju lutem lexoni dokumentet e përfshira

Kjo video tregon një version unterminated alfa, vini re se modeli në dispozicion për shkarkim në Rikoooo është e cilësisë së plotë dhe më të mirë.

Simhangar RWD-8 PWS FSX & P3D Shkarko
Gjuhë