Gjuhë

Curtiss Reid Rambler MK.III FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 33.9 MB
 • Shkarkime 6 320
 • krijuar 19-02 2013-
 • ndryshuar 06-03 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Craig Richardson i jashtëm
 • http://www.classicwings.net
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Animacion i plotë, matësit 3D, tekstilet e verdha "të pjekura" (në furrë), tinguj me porosi, modeli i fluturimit afër realitetit. Një shtesë e cilësisë më të lartë! E përkryer për tifozët e koleksionit të modelit të vjetër. Dokumentacioni PDF i përfshirë me.

Reid Rambler, i njohur më vonë sipas markës Curtiss-Reid pas Reid, u ble nga Curtiss, ishte një aeroplanë biplane / avion sportiv i ndërtuar në Kanada në fillim të 1930s dhe përdoret në numër të vogël si një avion trainer nga Forcat Ajrore Mbretërore Kanadeze.

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 33.9 MB
 • Shkarkime 6 320
 • krijuar 19-02 2013-
 • ndryshuar 06-03 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Craig Richardson i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium