Gjuhë

Handley-Page Victor FSX & P3D & FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSXFS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 18.7 MB
 • Shkarkime 15 195
 • krijuar 06-09 2013-
 • ndryshuar 29-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Alphasim / Virtavia i jashtëm
 • http://www.virtavia.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 02 / 04 / 2018Tani i përputhshëm me Prepar3D v4 +

Shtesë e madhe për FSX dhe P3D ose FS2004, paketa e plotë, VC + matës me porosi + modele + tingull me porosi + animacion komplet + 3 REF & CHECK + 3 Ripërtritja e Forcave Ajrore. Duhet të ketë!

Handley Page Victor ishte një bombardues britanik strategjike HP.80. Me Avro Vulcan dhe Vickers trima, ai ishte pjesë e treshes së V-Bombers, duke përfshirë edhe Mbretërinë e Bashkuar filloi zhvillimin në 1947. E fundit të tre se janë vënë në shërbim, ajo është përdorur si një avion cisternë deri në fillim të 1990.

video

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSXFS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 18.7 MB
 • Shkarkime 15 195
 • krijuar 06-09 2013-
 • ndryshuar 29-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Alphasim / Virtavia i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium