Gjuhë

Spartan 7W Ekzekutiv FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 47.7 MB
 • Shkarkime 19 087
 • krijuar 19-06 2014-
 • ndryshuar 25-09 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Milton Shupe, Scott Thomas, Urs Burkhardt, Duane L. Tarbox, ripaketuar nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 23 / 06 / 2017 : I ri FSX / P3D model vendas, 100% në përputhje me Prepar3D v4

Këtu është shtesa e lartë e Ekzekutivit Spartran, një avion amerikan mitik! Ky ripaketim është përshtatur për të FSX/P3D dhe është me cilësi të jashtëzakonshme, vetëm shikoni videon më poshtë për të kuptuar. Modeli 3D i krijuar nga Milton Shupe një krijues i njohur i planit mitik 3D për FS2004.

Është e rëndësishme të lexoni dokumentacionin teknik dhe skedarët e leximit.

Spartan Ekzekutiv është një avion transporti 1930s luksoze amerikane të prodhuara nga prodhuesi amerikan Spartan Aircraft kompanisë. Ajo është caktuar UC-71 nga USAAF amerikane.


Fotografitë :

scrshot017 thumbscrshot018 thumbscrshot021 thumbscrshot022 thumbscrshot024 thumbscrshot025 thumbscrshot029 thumbscrshot049 thumbscrshot053 thumbscrshot055 thumbscrshot057 thumbscrshot059 thumb
 • Autor: Milton Shupe, Scott Thomas, Urs Burkhardt, Duane L. Tarbox, ripaketuar nga Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 47.7 MB
 • Shkarkime 19 087
 • krijuar 19-06 2014-
 • ndryshuar 25-09 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Milton Shupe, Scott Thomas, Urs Burkhardt, Duane L. Tarbox, ripaketuar nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium