Gjuhë

Lockheed PV-2 fuzhnjë - lirim ari FSX & P3D

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 112 MB
 • Shkarkime 8 589
 • krijuar 14-09-2015
 • ndryshuar 11-06-2019
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Lockheed Martin Prepar3D deri në v5
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Nga Milton Shupe, Tom Falley, Nigel Richards, Steve Bryant dhe Scott Thomas; Shifrat pilot nga Jan Visser
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 11 / 06 / 2019: Versioni i Botimit të Argjendtë - Gjuha FSX modeli, struktura të reja dhe pajtueshmëria me Prepar3D v4 dhe më shumë (lexoni dokumentacionin) - Versioni i instaluesit 10.5

Modeli i bukur në disa versione të Lockheed PV-2 fjongo të përfshira me xhupat 12 dhe modelet 8, kabina virtuale, tingujt me porosi, matësit me porosi, panelin 2D, kabinën 3D dhe shumë më tepër.

Ventura Lockheed ishte një avion bombardues dhe zbulues i Luftës së Dytë Botërore i përdorur nga Shtetet e Bashkuara dhe Commonwealth. Është zhvilluar nga Lockheed Martin Corporation.


87 Gruppo Antisom179 UP i madhAttu WarriorlakuriqD 062Dark Blue Olathe Largeharp2dpanel LargeHot StuffNAS Norfolk LargeRezerva e Marinësvc2vc3vc4vc5vc6vc7vc8VPB 139 Tri Ngjyra e Madhe
 • Autor: Nga Milton Shupe, Tom Falley, Nigel Richards, Steve Bryant dhe Scott Thomas; Shifrat pilot nga Jan Visser
 • Shkarko

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 112 MB
 • Shkarkime 8 589
 • krijuar 14-09-2015
 • ndryshuar 11-06-2019
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Lockheed Martin Prepar3D deri në v5
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Nga Milton Shupe, Tom Falley, Nigel Richards, Steve Bryant dhe Scott Thomas; Shifrat pilot nga Jan Visser
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

04-07-2020Edgley Optica FSX & P3D
--------
03-06-2020Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Embraer ERJ 145 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Boeing 757-200 Donald Trump (Trump
--------