Gjuhë

Fat i mirë Vought F4U-6 dhe 7 Corsair FSX & P3D

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 20 MB
 • Shkarkime 16 016
 • krijuar 04-12-2016
 • ndryshuar 03-12-2016
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Lockheed Martin Prepar3D v1
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Guy Hulin, Jean-Pierre Langer, Arne Bartels, Tim Conrad, FSX konvertimi amtare nga LLS
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Corsair mitik amerikan F4U është më në fund atje, është një nga avionët më të famshëm ushtarakë të Luftës së Dytë Botërore, falë siluetit të tij të stërmadhuar dhe krahut të tij në W (Gull inverted) që e bëjnë Corsair pothuajse menjëherë të njohur. Modeli shumë i detajuar 3D është konvertuar në mënyrë të natyrshme nga FS2004 në FSX / P3D nga LLS. Përfshin rimbushjet 7, tingujt me porosi, animacionet e hollësishme, textures në natyrë me rezolucion të lartë, kabina virtuale, paneli 2D, dokumentacioni.

çelësat Funksioni:
--------------
<L> Për rrufeja.
<Shift-E> Për të hapur dhe të mbyllur derën.
<I> Për sistemin e tymit.
<Ctrl-Shift-V> Për të hapur Cowls flaps
<Ctrl-SHIFT-C> To mbyll të Cowls flaps
<Shift-T> Për Tailhook

Shansi VOUGHT f4u-6 dhe 7 Corsair-1Shansi VOUGHT f4u-6 dhe 7 Corsair-2Shansi VOUGHT f4u-6 dhe 7 Corsair-3
 • Autori: Guy Hulin, Jean-Pierre Langer, Arne Bartels, Tim Conrad, FSX konvertimi amtare nga LLS
 • Shkarko

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 20 MB
 • Shkarkime 16 016
 • krijuar 04-12-2016
 • ndryshuar 03-12-2016
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Lockheed Martin Prepar3D v1
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Guy Hulin, Jean-Pierre Langer, Arne Bartels, Tim Conrad, FSX konvertimi amtare nga LLS
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium