Gjuhë

Fiat Aviazione Fiat G.XUMUM FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës2.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 19 MB
 • Shkarkime 3 326
 • krijuar 19-08-2017
 • ndryshuar 14-08-2018
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Stefano Meneghini (pcmeneg)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Versioni Fiat G.12 2.0. Modelet e rikthyera 3D për FSX/P3D. Kabina virtuale dhe disa matësë rishikohen dhe përmirësohen.

Kjo paketë përfshin 5 lloje të ndryshme të Fiat G12. Secili prej tyre ka animacione, tingujt, motorët, konfigurimet e kabinës, matësit, dinamikën e fluturimit dhe shënimet e menaxhimit në ekran. Të gjithë komponentët bazohen në manualet origjinale.

605 5 2605 5 3I AIRE 2I DALEUne jam DALEI DALHVirtual Cockpit2
 • Autor: Stefano Meneghini (pcmeneg)
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës2.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 19 MB
 • Shkarkime 3 326
 • krijuar 19-08-2017
 • ndryshuar 14-08-2018
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Stefano Meneghini (pcmeneg)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------