Gjuhë

Douglas A-20 Humbje FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 135 MB
 • Shkarkime 6 458
 • krijuar 27-10 2017-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Milton Shupe
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Douglas A-20 Havoc / DB-7 është një avion i zhdërvjellët i Luftës së Dytë Botërore në të dy avionët sulmues, bombardues të lehta dhe luftëtar natën. Si zakonisht Milton Shupe na ofron një mrekulli të dy grafikisht dhe teknikisht.

Kjo paketë përfshin modelet 4 dhe variantet 20, tingujt autentikë të Nigel Richards, modelin e fluturimit me porosi dhe bojërat e shkëlqyeshme për secilin model.

C Aero53C Cannon PodC Cannon Pod2C FerryC SAAFG Cannon PodG FerryG kanalet e hundësG Plain FerryG RidinHigh

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 135 MB
 • Shkarkime 6 458
 • krijuar 27-10 2017-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Milton Shupe
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium