Gjuhë

Martin B-26B-C Marauder FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1.1
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 216 MB
 • Shkarkime 7 576
 • krijuar 09-02 2018-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Milton Shupe, Tom Falley, Martial Feron, Steve Bryant, William Ellis, Greenhouse357, Pierre-Jean Carosin dhe Sounds nga Nigel Richards
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Magnificent Martin B-26 Marauder version B dhe C amtare FSX dhe në përputhje me Prepar3D v4. Martin B-26 Marauder është një bombardues i mesëm amerikan i përdorur gjatë Luftës së Dytë Botërore në frontin evropian dhe në Luftën e Paqësorit. Në fund të luftës u ndërtuan kopje 5,157. Ekzistojnë vetëm 3 në botë sot, njëra prej të cilave është e ekspozuar në Muzeun e uljes së plazhit në Utah. (Burim Wikipedia).

Një tjetër shtesë e cilësisë që nuk ka asgjë për të zili për të paguar, krijuar nga Milton Shupe (dhe ekipi i tij) në sajë të tij. Brendësia e avionit është modeluar plotësisht në 3D me një armë të animuar dhe pamje të ndryshme. Përfshin strukturat 16 dhe tingujt dhe matësit me porosi.

fsx 2018 02 08 16 54 01 02fsx 2018 02 08 16 54 22 49fsx 2018 02 08 16 55 30 46fsx 2018 02 08 16 56 15 10fsx 2018 02 08 16 56 31 61fsx 2018 02 08 16 57 26 82fsx 2018 02 08 16 57 43 26fsx 2018 02 08 16 58 29 04fsx 2018 02 08 16 59 39 48fsx 2018 02 08 17 00 16 19fsx 2018 02 08 17 09 55 29

Operacionet:

Piloti dhe hapësira e shikuesve të shenjave kontrollohen nga kaloni i baterisë.
Hapësira hyrëse / dalëse e pilotit (ndërmjet vendeve) aktivizohet nga shift + e për të hapur / mbyllur.
Dyert e gjirit të bombave përdorin zhvendosjen + e, rendin kryesor të dyerve të ngarkesës 2.
Pilotët / pilotët e dritareve përdorin shift + e për të hapur / mbyllur.
Xhepi mund të fshihet duke klikuar ikonën "YK" në panelin e VC.
 • Autor: Milton Shupe, Tom Falley, Martial Feron, Steve Bryant, William Ellis, Greenhouse357, Pierre-Jean Carosin dhe Sounds nga Nigel Richards
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1.1
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 216 MB
 • Shkarkime 7 576
 • krijuar 09-02 2018-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Milton Shupe, Tom Falley, Martial Feron, Steve Bryant, William Ellis, Greenhouse357, Pierre-Jean Carosin dhe Sounds nga Nigel Richards
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium