Gjuhë

Douglas A-20 Humbje FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Versioni i shtesës1.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 121 MB
 • Shkarkime 2 663
 • krijuar 02-04 2018-
 • ndryshuar 02-04 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Milton Shupe
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Douglas A-20 Havoc / DB-7 është një avion i zhdërvjellët i Luftës së Dytë Botërore në të dy avionët sulmues, bombardues të lehta dhe luftëtar natën. Si zakonisht Milton Shupe na ofron një mrekulli të dy grafikisht dhe teknikisht.

Ky paketë për FS2004 përfshin modelet 4 dhe variantet 20, tingujt autentikë të Nigel Richards, modelin e fluturimit me porosi dhe bojërat e shkëlqyeshme për secilin model.

C Aero53C Cannon PodC Cannon Pod2C FerryC SAAFG Cannon PodG FerryG kanalet e hundësG Plain FerryG RidinHigh

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Versioni i shtesës1.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 121 MB
 • Shkarkime 2 663
 • krijuar 02-04 2018-
 • ndryshuar 02-04 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autor: Milton Shupe
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium