Gjuhë

Northrop P-61C E Veza e Zi FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 47.2 MB
 • Shkarkime 3 938
 • krijuar 28-08 2018-
 • ndryshuar 28-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Dean Crawford - Dizajnet DC Faqja e internetit i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
DC Designs (Dean Crawford) na ofron këtu një shtesë të cilësisë së patëmetë, një punë e vërtetë e argjendarit! Komuniteti simmers është shumë mirënjohës. Ky avion është modeluar në çdo detaj, kabina virtuale është sublime, tingujt dhe textures janë shumë realiste. Nëse ju pëlqen avionët e Luftës së Dytë Botërore atëherë mos humbisni këtë shtesë të madhe.

KUJDES: Është e rëndësishme të lexoni manualin DC "Designs P-61C MANUAL.pdf" të gjetura në "Dokumentet"

P-61 Widow Zi është një amerikan Night Hunter i Luftës së Dytë Botërore ndërtuar nga Northrop Corporation. Ky është një monoplan i dyfishtë, me dy binjakë, me dy krahë, me krahë të mesëm (ose me krahë të mesëm), i projektuar posaçërisht për depërtimin dhe gjuetinë e natës, të përdorur nga USAAF gjatë Luftës së Dytë Botërore. Ai ishte avioni i parë amerikan i projektuar posaçërisht si një luftëtar i natës i pajisur me radar. (Wikipedia)

Northrop P 61C E gjelbër e zezë 1Northrop P 61C E gjelbër e zezë 2Northrop P 61C E gjelbër e zezë 3Northrop P 61C E gjelbër e zezë 4Northrop P 61C E gjelbër e zezë 7Northrop P 61C E gjelbër e zezë 8

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 47.2 MB
 • Shkarkime 3 938
 • krijuar 28-08 2018-
 • ndryshuar 28-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Dean Crawford - Dizajnet DC Faqja e internetit i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium