Gjuhë

Amerika e Veriut B-25J RAF MkII FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 28.9 MB
 • Shkarkime 6 301
 • krijuar 06-11-2018
 • ndryshuar 06-11-2018
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Dizajni origjinal i aeroplanëve nga Brian Withers dhe Roy Chaffin, Konvertimi në FSX formatin amtare nga Bluebear
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Avion i bukur i Luftës së Dytë Botërore i njohur për bastisjen e tij në Tokio. Kjo shtesë është krijuar për FS2004 nga Brian Withers dhe Roy Chaffin, pastaj u konvertua në vendlindje FSX nga Bluebear (që ne falënderojmë duke kaluar), rezultati: një shtojcë e bukur për të Prepar3D v4 dhe FSX ndër të tjera. Përfshirë me shtatë përsona kualitative, tingujt autentikë, një kabinë virtuale me matësa dhe animacione realiste, listat kontrolluese dhe referencat.

B-25 Mitchell i Amerikës së Veriut është një bombardues i mesëm i Luftës së Dytë Botërore. Karriera e tij fillon me një veprim të shkëlqyer (bastisje në Tokio). Ajo është emëruar në nder të pionierit të aviacionit ushtarak dhe komandantit të Forcave Ajrore të SH.BA-së në Francë gjatë Luftës së Parë Botërore XIX, gjenerali William Billy Mitchell. (Wikipedia)

veri amerikan b 25j raf mkii 1veri amerikan b 25j raf mkii 2veri amerikan b 25j raf mkii 3veri amerikan b 25j raf mkii 4veri amerikan b 25j raf mkii 5veri amerikan b 25j raf mkii 6veri amerikan b 25j raf mkii 7veri amerikan b 25j raf mkii 8veri amerikan b 25j raf mkii 9veri amerikan b 25j raf mkii 10
 • Autor: Dizajni origjinal i aeroplanëve nga Brian Withers dhe Roy Chaffin, Konvertimi në FSX formatin amtare nga Bluebear
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 28.9 MB
 • Shkarkime 6 301
 • krijuar 06-11-2018
 • ndryshuar 06-11-2018
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Dizajni origjinal i aeroplanëve nga Brian Withers dhe Roy Chaffin, Konvertimi në FSX formatin amtare nga Bluebear
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------