Gjuhë

Republika XP-72 Escort FSX Autokton FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 54 MB
 • Shkarkime 3 038
 • krijuar 15-05 2019-
 • ndryshuar 30-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: nga Milton Shupe, Tom Falley, Nigel Richards, Scott Thomas dhe Pilot Figure nga Jan Visser
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Kjo paketë përfshin katër modele, matësa me porosi, panelin me porosi, tingujt me porosi, modelin e fluturimit me porosi dhe nëntë liveries. Falë Milton Shupe për këtë shtojcë të madhe.

Republika XP-72 është një luftëtar interceptues prototip i zhvilluar si një zgjerim i Thunderbolt P-47. XP-72 është projektuar për të akomoduar 28-cilindër Pratt & Whitney R-4360 Major Wasp, ftohur me ajër; një turbocharger duhet të vendoset prapa shoferit dhe të mundësohet nga motori nëpërmjet një boshti të makinës. Armatimi përbëhet nga gjashtë armë automatike 12.7 × 99 mm NATO (0.5 BMG) të vendosur në krahë dhe kulla tërheqëse të vendosura nën krahë për të kryer 450 kg (1000 lb) të bombave. (Burimi: Wikipedia)

Përcjellje Republika XP 72 FSX Autokton FSX P3D 2Përcjellje Republika XP 72 FSX Autokton FSX P3D 3Përcjellje Republika XP 72 FSX Autokton FSX P3D 4Përcjellje Republika XP 72 FSX Autokton FSX P3D 5Përcjellje Republika XP 72 FSX Autokton FSX P3D 6
 • Autori: nga Milton Shupe, Tom Falley, Nigel Richards, Scott Thomas dhe Pilot Figure nga Jan Visser
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 54 MB
 • Shkarkime 3 038
 • krijuar 15-05 2019-
 • ndryshuar 30-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: nga Milton Shupe, Tom Falley, Nigel Richards, Scott Thomas dhe Pilot Figure nga Jan Visser
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium