Gjuhë

Paketa e Lockheed PV-2 Harpoon Fire Tanker FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 70.6 MB
 • Shkarkime 6 321
 • krijuar 11-06 2019-
 • ndryshuar 30-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Nga Milton Shupe, Tom Falley, Scott Thomas, Hans Naegele, Nigel Richards, Matt Wynn. Shifrat pilot nga Jan Visser.
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Puna e bukur e Milton Shupe dhe bashkëpunëtorëve të tij në realizimin e këtij Tankeri të Firefanit të Lockheed PV-2 Harpoon, kjo paketë është përfshirë me një model dhe dy kabina, tinguj të personalizuar, matës të personalizuar, një kabinë të modeluar tërësisht në 3D dhe një Panel të plotë 2D. Shtë e mundur të bësh pikat me një matës që është para-instaluar në shtesën. Drop testuar dhe funksionale me Prepar3D v4 dhe FSX / Avulli.

Si të bësh pika:

Paneli i Hapësirës Retardant FSX

Screenshots:

harp2dpanel Largetankermatt1tankermatt2cisternë 37 2cisternë 37 3vc2vc3vc4vc5vc6vc7
 • Autor: Nga Milton Shupe, Tom Falley, Scott Thomas, Hans Naegele, Nigel Richards, Matt Wynn. Shifrat pilot nga Jan Visser.
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 70.6 MB
 • Shkarkime 6 321
 • krijuar 11-06 2019-
 • ndryshuar 30-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Nga Milton Shupe, Tom Falley, Scott Thomas, Hans Naegele, Nigel Richards, Matt Wynn. Shifrat pilot nga Jan Visser.
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium