Gjuhë

Fokker 27 Familja FSX & P3D

INFORMACION

Kjo është Familja Fokker 27 me Fokker F-27 Mk200 / 500, Fairchild F-27A dhe Fairchild-Hiller FH-227 modele. Përfshirë me kabinën virtuale 3D (pa Panel 2D), tinguj me porosi dhe gjashtë gjallesa.

Kjo paketë përmban konvertimet vendase për FSX (Prepar3D v4.5 i pajtueshëm) i modeleve të familjes Fokker 27 të konvertuar nga FS9 nga skedarët origjinal të Mike Stone nga Björn Kesten.

Fokker F27 është një aeroplan turboprop me vend të shkurtër 44 i zhvilluar dhe ndërtuar nga prodhuesi holandez Fokker, i dizajnuar për të pasuar DC-3. Fluturimi i parë u zhvillua në nëntor 24, 1955, dhe kopja e parë u dorëzua në Aer Lingus në nëntor 1958.

Fokker 27 Familja FSX P3D 2Fokker 27 Familja FSX P3D 4Fokker 27 Familja FSX P3D 5Fokker 27 Familja FSX P3D 6Fokker 27 Familja FSX P3D 7Fokker 27 Familja FSX P3D 8Fokker 27 Familja FSX P3D 9Fokker 27 Familja FSX P3D 10Fokker 27 Familja FSX P3D 11Fokker 27 Familja FSX P3D 12Fokker 27 Familja FSX P3D 13Fokker 27 Familja FSX P3D 14Fokker 27 Familja FSX P3D 16Fokker 27 Familja FSX P3D 17Fokker 27 Familja FSX P3D 18Fokker 27 Familja FSX P3D 19Fokker 27 Familja FSX P3D 20

INFORMACION


Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------