Gjuhë

Enstrom 280FX FSX & P3D

INFORMACION

Ndryshoni regjistrin

Më 22 / 08 / 2019: Përputhshmëria me Prepar3D v4. Panele të reja 2D / VC krijuar nga Pierre FASSEAUX. Versioni i instaluesit automatik 10.5

Për herë të parë në historinë e Microsoft Flight Simulator, një zhvillues ka krijuar dhe lëshuar një shtesë të helikopterit Enstrom. Simulimet Eagle Rotorcraft (në marrëveshje me Rikoooo) janë krenarë të jemi zhvilluesi i parë që i dha bashkësisë simulimin e fluturimit një Enstrom 280FX me cilësi të lartë për FSX Përshpejtimi dhe kompatibiliteti Prepar3D v4 +. Karakteristikat përfshijnë FSX modele vendase me animacione, hartografi spekulative dhe normale, avionikë me porosi dhe shumë më tepër.

Enstrom F-28 dhe 280 janë një familje e vogël, helikopterë të lehta pistoni motor prodhuar nga helikopter Korporata Enstrom.

Ju lutem lexoni manualin përfshirë.

INFORMACION