Gjuhë

Hughes 269C FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 4.4 MB
 • Shkarkime 7 642
 • krijuar 14-03 2012-
 • ndryshuar 12-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autori: Bruce Fitzgerald
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Tani quhet edhe S-300C Sykorsky.
Ajo është ideale për shëtitjet shkurtër në lartësi të ulët, për spërkatje pesticide mbi fushat, gjueti për bagëtinë në Australi ...
KARAKTERISTIKA :
- plotësisht vendas FSX
- falës dhe të qëndrueshme ende shkathët dinamika e fluturimit
- Pilote Animated, pedals, shkopinj dhe dyert
- Ngjyra të shumta me një cilësi mjeshtër repainters përfshirë
- Dynamic VC

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 4.4 MB
 • Shkarkime 7 642
 • krijuar 14-03 2012-
 • ndryshuar 12-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Shkarko
 • Autori: Bruce Fitzgerald
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium