Gjuhë

UKMIL Boeing Chinook HC2 FSX & P3D

HOT
Size 15.4 MB
Downloads 24 011
Created 01-11-2012 03:42:51
Changed 01-11-2012 22:01:49
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: UKMIL i jashtëm http://www.ukmil.org.uk
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Këtu është UKMIL Chinook krijuar në GMAX për FSX. Përdorimi i hartës përplasem dhe textures DDS, modeli i saj është vendas për FSX SP2 / P3D. Përfshin kabinë virtuale (VC) me pamje të shumta / pozicionet, animacione të tilla si hapja e pasme etj ngarkesave në varësi të modelit. Përfshin tingujt porosi dhe textures 12 nga vende të ndryshme.

Boeing CH-47 Chinook është një amerikan me dy motor, helikë tandem rëndë-lift helikopter. Me një shpejtësi maksimale prej nyje 170 (196 mph, 315 km / h) është më e shpejtë se shërbimeve dhe sulm helikopterë bashkëkohore të 1960s. CH-47 është një nga disa avionë të asaj kohe që është ende në prodhim dhe shërbim përparme e linjës, me mbi 1,179 ndërtuar deri më sot. Rolet e saj kryesore përfshijnë lëvizjen e trupave, vendqëndrimin artilerie dhe betejës rifurnizimin. Ajo ka një devijim të gjerë ngarkimit në pjesën e pasme të avionit dhe tre të jashtëm-ngarkesë hooks.The Chinook ishte projektuar dhe i prodhuar fillimisht nga Boeing Vertol në 1960s hershme. Helikopteri është prodhuar tashmë nga Boeing Rotorcraft Systems. Chinooks janë shitur në 16 kombet me ushtrinë amerikane dhe Forcën Ajrore Mbretërore (shih Boeing Chinook (variante Angli)) duke qenë përdoruesit më të mëdha. CH-47 është ndër helikopterët rënda heqjen perëndimore. (Wikipedia)
UKMIL Boeing Chinook HC2 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë