Gjuhë

Agusta Westland EH101 v2 FSX & P3D

HOT
Size 120 MB
Downloads 29 137
Krijuar 23-10-2013 16: 43: 18
Ndryshuar 26-11-2013 20: 12: 41
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Microsoft, v2 nga David Robles
Shkarko Për FSX-Acc & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Vetëm në përputhje me FSX përshpejtimin apo P3D. Helikopteri i plotë që nuk bie ndesh me EH101 parazgjedhur nga FSX-Acc.

EH101 është një nga helikopterët më të mirë në botë, por Microsoft nuk e ka vënë shumë përpjekje në këtë model dhe u mungon shumë. Helikopteri ka qenë reworked për ta bërë atë sa më afër të jetë e mundur në botën reale.

udhëzime images
thumb HMD thumb lart   thumb radar  Switches thumb
 thumb Snap953  thumb Snap954 * Mos harroni të vënë karburantit në tri tanke
ortherwise helikopter do nott fillojnë *

Jo më pak se përmirësime 17 janë bërë për këtë shtesë. Këtu është lista:
1. Reworked e avionëve dinamikën e fluturimit konfigurimit për të stabilizuar surging motor që ndodh me avion parazgjedhur.
2. Reworked dosjen e ajrit për të bërë avionëve të trajtojë më realisht.
3. Shtuar disa dritat ulje në struts pasme gjenden në operatorët aziatike dhe PSO të avionëve.
4. ngrohjes shtuar dhe efektet shter për të gjitha tre motorë.
5. Shtuar strobes reja reflektuese që të dyfishtë flash off trupin e avionit.
6. Shtuar dy radarët e punës që do të ndjekur avion. 1st pilotët radar ka ndjekja vetëm për avionët. 2nd radar Co-Pilotët ka ndjekja për aeroportet, toka terrenit në masë pas, avion, NDB-së, VOR së, ID aeroport
7. Shtuar kontrollet Radar për të dy sistemeve brenda QV.
8. Shtuar lehtë për të lexuar MFD dhe PFD ekranet
9. Motori Moved lexuar mat në nivel më të ulët
10.Added helmetë Mount Display (HMD ose HmountD) me miun çelsin klikueshme me groundspeed që do të lexoni në negativ (kundërt) fluturim dhe timer përdorshme.
radio 11.Added (Default Extra 300)
12.Added pop up GPS
13.Added pop up kontrollit derë matës, për qasje të shpejtë në avion.
14.Added pop up kaloni dritë.
15.Added kaloni-gjendje vokal sistem të paralajmërimit të afërsisë tokësore me alarm zjarri, të rotorit të ulët / gatishmëri të lartë, në gatishmëri për bartje alert lartësi
16.Added auto-hover matës.
17.Added kontrollit pop-up radar për sistemin udhë terren

Video e EH101 me parazgjedhje nga FSX Acceleration:

Agusta Westland EH101 v2 FSX & P3D Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë