Gjuhë

Westland Merlin EH101 v2 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 127 MB
 • Shkarkime 14 827
 • krijuar 20-07 2015-
 • ndryshuar 20-07 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 8
 • Shkarko
 • Autori: Virtavia, v2 nga David Robles i jashtëm
 • http://www.virtavia.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Virgjëresha e plotë e helikopterit FSX freeware EH101 Merlin riformuar për të FSX dhe Prepar3D me panel të ri VC, dritat e reja, bojë të re, të reja FSX/P3D matës, tinguj të rinj dhe efekte të reja

Temat:

Hyrja Crew: shift-e
Dera Cargo: shift-e-2
Shifrat Toggle ekuipazhit: ctrl-W (ujë timon komandës)
Open devijim pasme (HC.3): Tailhook - T kyçe
Zhytje Sonar hetim (HM.1): Tailhook - T kyçeINFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 127 MB
 • Shkarkime 14 827
 • krijuar 20-07 2015-
 • ndryshuar 20-07 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 8
 • Shkarko
 • Autori: Virtavia, v2 nga David Robles i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium