Gjuhë

Kaman HH-43 Huskie FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 24.4 MB
 • Shkarkime 3 402
 • krijuar 19-05 2017-
 • ndryshuar 10-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Paul Dee, Pilot nga Piglet, FSX përditësohet nga LLS
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Kaman HH-43 Huskie është një helikopter me rotor bërthamor që përdoret për luftime.
Helikopter i plotë dhe vendas FSX / P3D, Materiale dhe animacione MDLX, të përfshira me bojëra 9, tinguj me porosi, kasolle dhe VC në 3D, efekte dhe animacione.

Operacioni:
Anët e pilotëve të derës + E + 1 + 2
dera e kabinës anësore ndryshon vetëm + E2
dera e cojos (djathtas) Shift + E3
Dyert e pasme (moluskat) Shift + E4
 • Autori: Paul Dee, Pilot nga Piglet, FSX përditësohet nga LLS
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 24.4 MB
 • Shkarkime 3 402
 • krijuar 19-05 2017-
 • ndryshuar 10-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Paul Dee, Pilot nga Piglet, FSX përditësohet nga LLS
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium