Gjuhë

AgustaWestland AW139 SAR FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Versioni i shtesës2.1 Beta
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 285 MB
 • Shkarkime 9 144
 • krijuar 21-08 2019-
 • ndryshuar 21-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Origjinali nga Icaro Group. Përshtatja dhe modifikimi nga Carlos Palacio
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Modeli AgustaWestland AW139 "Kërko dhe shpëto" (SAR) versioni 2.1 beta. Ky model është një adaptim për FSX / P3D i AW139 krijuar nga Icaro Group. Një perlë e vërtetë! Karriget e 3D është mjaft e ngjashme me helikopterin e vërtetë. Kabina është modeluar plotësisht në 3D. Shumica e instrumenteve të fluturimit janë duke punuar duke përfshirë FMS. Shtë thelbësore të lexoni dokumentacionin përpara se të fluturoni këtë helikopter sepse simulimi është në një nivel mjaft të përparuar.

Një version më i vjetër i qëndrueshëm me më shumë modele dhe bojëra të ngjyrave është në dispozicion këtu https://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/53/925

Autori raporton se XMLVARS.dll nga Doug Dawson duhet të instalohet, por në fakt, është një gabim nga ana e tij. Që FMS të jetë plotësisht funksional, duhet të instaloni XMLVARS nga Tom AGUILO në dispozicion këtu: https://www.fsdeveloper.com/forum/resources/authors/taguilo.1802/ FMS do të jetë vetëm pjesërisht funksionale pa XMLVARS, por, kjo mbetet në rregull.

Kur filloni një fluturim me AgustaWestland AW139 do të dëgjoni një alarm për rreth 30 sekonda, duhet të prisni që nivelet të jenë normale, atëherë alarmi do të ndalojë.

AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 1AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 3AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 4AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 5AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 7AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 8AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 9AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 10AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 11AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 12AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 13AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 14AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 15AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 17AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 18AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 19AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 20AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 21AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 22AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 23AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 25AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 26AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 27AgustaWestland AW139 SAR FSX P3D 28
 • Autori: Origjinali nga Icaro Group. Përshtatja dhe modifikimi nga Carlos Palacio
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Versioni i shtesës2.1 Beta
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 285 MB
 • Shkarkime 9 144
 • krijuar 21-08 2019-
 • ndryshuar 21-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Origjinali nga Icaro Group. Përshtatja dhe modifikimi nga Carlos Palacio
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium