Gjuhë

Bell HC412 Bambi nuk ka porta FSX

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (35 vota)
 • Masat 18.75 MB
 • Shkarkime 32 039
 • krijuar 09-03 2009-
 • ndryshuar 12-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Jordan Moore i jashtëm
 • http://www.hovercontrol.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Version 2 e HC412 Bell HoverControl përfshin një "Bambi Bucket" redone plotësisht, fiksohem dhe Tundra Pads, për lirimin e ujit shtypni "L".

cilësi të shkëlqyera dhe paketë të plotë me kabinë virtuale dhe tingujt realiste.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (35 vota)
 • Masat 18.75 MB
 • Shkarkime 32 039
 • krijuar 09-03 2009-
 • ndryshuar 12-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Jordan Moore i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium