Gjuhë

Bell 206B JetRanger III FSX & P3D Version 1.1

HOT
Size 47.2 MB
Downloads 15 927
Created 29-11-2011 20:10:15
Changed 21-10-2017 02:15:17
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Eagle Rotorcraft Simulimet i jashtëm http://www.eaglerotorcraftsimulations.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Më 21 / 10 / 2017 : Përgatitja PërgatitjaNumXD v3

Më 07 / 05 / 2015 : Modernizuar në versionin 1.1, P3D compatible.
Version 1.1 i Eagle Rotorcraft Simulimet Bell 206B JetRanger. Kjo updates sjell fixes të shumta dhe shton disa artikuj të reja në këtë helikopter popullore për FSX.

Cfare ka te re
----------
Fixes:
- textures Wrong caktuar në disa fusha
- Recoded disa animacione, kryesisht në panelin kryesor
- Materialeve të përmirësuar të gjithë
- Të gjitha textures përveç tjerrje textures rotorit janë DXT1 / DXT5 pa mipmaps për performancë më të mirë, duke ulur Filesize
- Bump përmirësuar dhe harta specular
- Pikat e kontaktit për variantin noton fikse

Added
- Efektet Rotorslap shëndosha (Stephan Siebertz)
- Dinamika e reja fluturimit (Jordan Moore / Hovercontrol)
- Efektet e reja navlight (Nobu Aki)
- Bump harta për të brendshme
Në 2005, Owen Hewitt lëshoi ​​gërvishtjen e tij të ndërtuar FS2004 Bell 206B JetRanger III. Gjatë viteve, ai u bë një preferuar nga shumë entuziastë helikopterësh. Sidoqoftë, kur FSX erdhi së bashku, pronarët e mëparshëm të FS2004 u lanë me një model të vjetërsuar, i cili nuk u shfaq mjaft në imituesin e ri. Kohët e fundit, Eagle Rotorcraft Simulations kontaktuar Owen ofruar për të bërë një upgrade FSX natyrore për modelin. Ai e pranoi me mirësi ofertën dhe sapo dosjet arritën në ERS, ata shkuan për të punuar për të sjellë këtë lirim popullor në FSX. Eagle Rotorcraft Simulations është krenar për të paraqitur Bell 206B JetRanger III të Owen Hewitt.

Ju lutem lexoni manualin

Bell 206B JetRanger III FSX & P3D Version 1.1 Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë