Gjuhë

Bell-Boeing MV-22B Osprey FSX-A & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Versioni i shtesës2.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 198 MB
 • Shkarkime 31 860
 • krijuar 27-10 2017-
 • ndryshuar 06-09 2019-
 • Liçensë DonationwareTooltip
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Maryadi + Rob Barendregt + Letourn (artisti i veglave ekstra)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 22 / 02 / 2018: Paketa e tekstilit në versionin 3.0 nga Letourn, shtoi cilësi Japanese Force Vetë Mbrojtjes

Më 17 / 02 / 2018: Versioni i ri 2.0
Përditësimi i përgjithshëm:
- punojnë në FSXA, FSX-së, P3D v1, v2, v3 dhe P3D v4
- ndryshoni modelin VC.
- ri-kod masiv si kompensim i ndryshimit të VC.
- update FDE dhe VTOL (sjellja e përgjithshme ende e ngjashme)
- ndriçimi i ri (sistemi dhe renditja)
- ndryshime të vogla në modelin e jashtëm, rel 1.0 ende punë (ka pak më të ndryshme në nacelles / motor)
- shtoni pajtueshmërinë për t'u përdorur në ngarkesë ngritëse / hobe

Më 08 / 11 / 2017: Paketa e strukturës tani versioni 2.0, shtoi cilësinë e transportit VIP të ri HMX-1 VIP

Ne jemi të kënaqur për të futur freeware MV-22B Osprey për FSX-Shpejtimi dhe P3D (i pajtueshëm P3D v4) krijuar nga Maryadi dhe ngarkuar në Rikoooo me lejen e tij të mirë.

Kjo shtesë është me cilësi grafike dhe mjaft e ndërlikuar për t'u quajtur simulim i vërtetë.

Informacioni zyrtar mund të gjendet këtu: https://www.fsdeveloper.com/forum/threads/mv-22b-osprey-release-2-0.441890/

Shënim i autorit: Rikoooo është përgjegjës vetëm për instalimin automatik.

Është shumë e rëndësishme për të lexuar manualin por disa video mund t'ju ndihmojnë gjithashtu të merrni kontrollin e kësaj makinerie komplekse.

shënim
Autopilot është i disponueshëm vetëm kur nacelle është në gradë 0, përdorni butonat parazgjedhur "trim aileron" Ctrl + 4 dhe 6 për të rrotulluar nacelën në 0. Nëse Ctrl + 4 dhe 6 nuk funksionojnë, përpiquni të atribuoni kontrolle të tjera, për shembull Ctrl + - dhe Ctrl + + do të funksionojnë.

Njohur mete
Kur ngarkoni një fluturim, nëse rotorët nuk lëvizin, kontrolloni që levat lart janë në pozicionin "Fly" si në foton më poshtë.
rotorët e bug

Nëse imituesi juaj përplasje për fillimin (CTD) sigurohuni që të filloni FSX / P3D në regjimin Administrator, në të vërtetë, Osprei ka nevojë për leje për të shkruar dhe lexuar në një skedar.

prezantimi Video


Lodra jonë e vogël po përgatitet të shkojë në sirtarin e tij


Manual i vogël në video (Anglisht me titra)


Screenshot të ndryshme nga fsdeveloper.com dhe sim-outh.com
167maxresdefaultXHTMLXHTMLUntitled 3Untitled 4vc nflood1
 • Autori: Maryadi + Rob Barendregt + Letourn (artisti i veglave ekstra)
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Versioni i shtesës2.0
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 198 MB
 • Shkarkime 31 860
 • krijuar 27-10 2017-
 • ndryshuar 06-09 2019-
 • Liçensë DonationwareTooltip
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Maryadi + Rob Barendregt + Letourn (artisti i veglave ekstra)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium