Gjuhë

POSKY Boeing 777-200 Paketë FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (91 vota)
 • Masat 62.42 MB
 • Shkarkime 192 811
 • krijuar 30-03 2009-
 • ndryshuar 18-01 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Projekti Open Sky i jashtëm
 • http://www.projectopensky.com
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Përditësuar për pajtueshmërinë me 18 / 01 / 2013 P3D : Këtu është, Boeing 777-200 (Open Sky Project) një model 3D me një cilësi të rrallë! Ky pako është gjithëpërfshirës dhe përfshin kabinën virtuale 3D me panelin 2D + matës të përshtatur, motorët e bazuar në tingujt me porosi dhe shumë surpriza të tjera. Paketa projektuar dhe testuar nga rikoooo për FSX-SP2 /P3D. Kreditë i përkasin POSKY.

Karriget virtuale është një bukuri e jashtëzakonshme, modeli i jashtëm është super realist, shumë profesional. Dhe sikur të mos ishin kaq të mjaftueshme, shtova tekste 4: Air France, Emirates, American Airlines dhe British Airways plus dy modele dhe dy tinguj: Rolls-Royce Trent për Emirates dhe American Airlines, General Electric dhe Air France British Airways. Kjo shtesë është e njëjtë me atë në Fleet Air France për FS2004, por është përshtatur për të punuar me FSX plus azhurnime dhe tinguj dhe textures shtesë.

Nëse vlerëson tuaja janë të gjitha të zeza, përdorni mat Rimëkëmbjes për të zgjidhur problemin: Kontrolloni opsionin "Sistemi Files": Kliko këtu

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (91 vota)
 • Masat 62.42 MB
 • Shkarkime 192 811
 • krijuar 30-03 2009-
 • ndryshuar 18-01 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Projekti Open Sky i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium