Gjuhë

Boeing Ifly 747-400 V1.1.0.0 FSX & P3D

HOT
Size 54.2 MB
Downloads 83 499
Created 27-04-2009 11:46:19
Changed 13-11-2013 01:43:46
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Ifly Team, të shëndoshë nga Steven Persson i jashtëm http://www.iflysimsoft.com
Shkarko Për FSX-Acc & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
13 / 11 / 2013: Tani mbështetur P3D, modifikimin e panelit 2D dhe duke shtuar tingujt e reja reale për B747-400.

Kjo është pritur gjatë Boeing 747-400 për FSX dhe P3D në simulim hardcore. Extremely kabinë detajuar simuluar plotësisht MFK. TCA me sistemin e plotë audio-vizuale AT dhe RA. Sistemi inerciale Reference. 90% e 3D butonave plotësisht operative në mënyrë të QV. Konfigurimi Modeli 3 për performancë më të mirë. Përfshin shtatë repaints dhe Air France.

KUJDES: Çfarë ndodh nëse vlerëson QV-ve janë të zeza? të fillojë duke shkuar tek Paneli 2D atëherë shkoni mënyrën virtuale kabinë (VC), ky operacion i thjeshtë do të aktivizojë mat. Nëse kjo nuk ndihmon, sigurohuni që ju keni instaluar FSUIPC4 siç rekomandohet nga instaluesi.

thumb iFly744 01thumb iFly744 02thumb iFly744 03thumb iFly744 05thumb iFly744 06thumb iFly744 07thumb iFly744 08thumb iFly744 09thumb iFly744 10thumb iFly744 11thumb iFly744 12thumb iFly744 13thumb iFly744 14
Boeing Ifly 747-400 V1.1.0.0 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë