Gjuhë

FSND Boeing 707-420 2013 FSX & P3D

HOT
Size 34.6 MB
Downloads 47 751
Created 04-07-2009 18:32:26
Changed 05-02-2014 00:26:44
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Alejandro Rojas Lucena i jashtëm http://www.simviation.com/fsnd/
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Më 04 / 02 / 2014
aeroplan të bukur! Këtu është e plotë Boeing 707 me animacion të plotë si krahë dhe pjesë të tjera të lëvizshme. përfshirë me tingujt doganore, një kabinë virtuale, panel 2D, dhe shumë më shumë! 6 repaints: Air France, Amercian Airlines, TWA, VARIG, Pan AM, Platano Airlines. Compatible me FSX - SP2 dhe Prepar3D.

Model të kualitetit të lartë grafike

Faleminderit për Alejandro Rojas Lucena për lejen e tij mirësjellje, shikoni faqen e internetit e tijhttp://www.simviation.com/fsnd/
FSND Boeing 707-420 2013 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë