Gjuhë

POSKY Boeing B737-700 Easyjet FSX & P3D

HOT
Size 52.9 MB
Downloads 42 891
Created 03-09-2010 20:08:11
Changed 13-06-2013 05:38:11
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Projekti OpenSky, VC përditësim nga Alejandro Rojas Lucenas i jashtëm http://www.projectopensky.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Këtu është Boeing 737-700 me kosto të ulët ajrore Easyjet, modeli është fantastike! Me textures shumë të mira me rezolucion të lartë dhe tingujt autentike, VC është default 737-800 me përditësim nga Alrot, 100% funksionale.
POSKY Boeing B737-700 Easyjet FSX & P3D Shkarko
Gjuhë