Gjuhë

POSKY Boeing B737-700 Easyjet FSX & P3D

INFORMACION

Këtu është Boeing 737-700 me kosto të ulët ajrore Easyjet, modeli është fantastike! Me textures shumë të mira me rezolucion të lartë dhe tingujt autentike, VC është default 737-800 me përditësim nga Alrot, 100% funksionale.

INFORMACION