Gjuhë

POSKY Boeing 757-300 Thomas Cook FSX

HOT
Size 32.08 MB
Downloads 38 533
Created 09-09-2010 02:00:00
Changed 24-02-2013 21:16:19
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Project OpenSky i jashtëm http://www.projectopensky.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Nuk është testuar nëse FSX autoriteti #3D Virtual Cockpit
Boeing 757-300 Kompania Complete "Thomas Cook" me tingujt doganore dhe 3D kabinë (VC). Modeli Visual të kualitetit të lartë.
POSKY Boeing 757-300 Thomas Cook FSX Shkarko
Gjuhë