Gjuhë

Posky Boeing 777-300ER Philippine Airlines FSX & P3D

HOT
Size 89.2 MB
Downloads 63 345
Created 29-04-2011 00:56:45
Changed 26-02-2017 11:31:11
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Projekti Open Sky (POSKY), Jasz Espi i jashtëm http://www.freeskyproject.com
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
mat reja, paneli i ri 2D, QMF e re, soundset ri, textures P3D pajtueshme, Installer v10.1
Një bukur Boeing 777-300, me Philippine Airlines rilyej, linja ajrore kombëtare e Filipineve.
Linja ajrore, bazuar në Qendrën Kombëtare Filipine Bankës Financiar në Pasay City, u themelua në 1941 dhe është ajrore më e vjetër tregtare të kompanisë në Azi.

Përfshin kabinë virtuale (default FSX) paketë të plotë.

Këtu janë destinacionet ndërkombëtare të merituar nga kompania:
Vini re se kjo është pjesë e zezë Evropian



Në Filipine:

Posky Boeing 777-300ER Philippine Airlines FSX & P3D Shkarko
Gjuhë