Gjuhë

Posky Boeing 737-800 Mirë Airways FSX

HOT
Size 15.48 MB
Downloads 13 760
Created 29-04-2011 04:29:08
Changed 07-06-2012 00:42:13
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Projet Open Sky - repaints nga He Lingyuan i jashtëm http://www.freeskyproject.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition # FSD Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Super Boeing 737-800 duke përdorur default FSX kabinë virtuale dhe modelin 3D nga Posky (Tani pagesë Project Sky), rilyej Okey Airways kompani të vogël kineze zgjerohet (si pjesa tjetër e Kinës për këtë çështje), kjo shtesë është shumë i mirë, të bëjë harroni të lexoni udhëzimet
Posky Boeing 737-800 Mirë Airways FSX Shkarko
Gjuhë