Gjuhë

Boeing 727-200 i avancuar FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (31 vota)
 • Masat 62.8 MB
 • Shkarkime 54 062
 • krijuar 29-05-2011
 • ndryshuar 14-08-2018
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Thomas Ruth, përditësuar nga BK
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 06 / 03 / 2018: Shtuar GPWS, Panel.cfg konvertuar nga gjermanisht në anglisht, fikse mete të vogla, shtoi 727 Performance, Procedurat dhe Kufizimet PDF në dosjen e dokumentit.

Më 04 / 09 / 2017: Tani i pajtueshëm Prepar3D v4, versioni automatik i instaluesit 10, dinamika e modifikuar e fluturimit, më realiste, konsumi i karburantit më realist, tinguj me porosi të shtuar, radari i motit rudimentar.

Boeing 727-200 (Pax dhe Freighter) është versioni i avancuar i origjinës për të FSX SP2 dhe Përshpejtimi. Vjen me një panel 2D dhe kabinë virtuale plus një FMC që punon! Përfshin dy riparime: Pacific Air Express eflp ADVA RSBK (INS) dhe HAPAG (FMC). multiplayer compatible sipas default. Gjithashtu përfshin shumë përditësime. Lexoni manual.

Boeing 727 ishte për një kohë shumë të gjatë, në të gjithë botën më popullor i linjës ajrore. 727 fluturoi për herë të parë në 1963.

Dizajni i 727 ishte rezultat i një kompromisi ndërmjet United Airlines, American Airlines dhe Lindore Airlines në konfigurimin e pasardhës i Boeing 707. United Airlines kërkuar një katër për fluturimet e saj në aeroportet në pikat më të larta, veçanërisht shpërndarës saj International Airport Stapleton. American Airlines kërkuar një avion me dy motor për arsye të efikasitetit. Eastern Airlines është duke shpresuar për një motor të tretë për fluturimet e saj në Karaibe. Së fundi, tre linjat ajrore ranë dakord për një trijet. Kështu lindi 727.
 • Autori: Thomas Ruth, përditësuar nga BK
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv5P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (31 vota)
 • Masat 62.8 MB
 • Shkarkime 54 062
 • krijuar 29-05-2011
 • ndryshuar 14-08-2018
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Thomas Ruth, përditësuar nga BK
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------