Gjuhë
FSP Boeing 747-400LCF Dreamlifter FSX HOT

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (39 vota)
 • Masat 27 MB
 • Shkarkime 32 709
 • krijuar 30-05-2011
 • ndryshuar 06-06-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Format Autokton FSX / P3D format
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Pa pagesë Project Sky i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium


Boeing 747 Large Cargo së mallrave (e LCF), edhe me nofkën Dreamlifter është modifikuar Boeing 747-400 përdorur për të transportuar dhe pjesët e avionit nga furnizuesit e ndryshme për Boeing. Ajo është e ngjashme me Airbus A300-600ST tha "Beluga".

madhështor add-on për FSX me cilësi të jashtëzakonshme! Kjo paketë përfshin modelin 3D me shumë pjesë të lëvizshme, duke përfshirë automjetet e shërbimeve (shih fotografitë), përdorni panelin "Posky Utility" për të hyrë në të gjitha animacionet. Përfshin tinguj me porosi nga një 747-400 e vërtetë, një kabinë virtuale dhe 2D (default FSX) përshtatur për këtë version, efekte speciale, ndriçimi i natës etj .. Ju lutemi lexoni udhëzimet për më shumë informacion

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (39 vota)
 • Masat 27 MB
 • Shkarkime 32 709
 • krijuar 30-05-2011
 • ndryshuar 06-06-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Format Autokton FSX / P3D format
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
  • Microsoft Flight Simulator X (Të gjitha versionet)
 • Shkarko
 • Autori:
 • Pa pagesë Project Sky i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium


Nëse ju pëlqen Rikoooo mund të kontribuoni me një dhurim