Gjuhë

POSKY Boeing B737-900 Alaska Airlines FSX

HOT
Size 44.5 MB
Downloads 29 079
Created 02-01-2012 05:43:17
Changed 07-06-2012 00:40:28
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Projekti Open Sky përditësuar nga Kevin McDermott i jashtëm http://www.freeskyproject.com/
Shkarko Për FSX & Steam Edition # FSD Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Gjenerata e re (737NG) e pajisur me CFM56-7B dhe një kabinë ultra-moderne të gjitha-digital.
Tashmë më shumë se 1200 njësi të këtij brezi janë prodhuar.

Ngjyrat e Alaska Airlines, një linjë ajrore të SHBA. Ajo operon fluturime vendore dhe ndërkombëtare në Amerikën e Veriut nga shpërndarës të tij në Aeroportin Ndërkombëtar Airport Seattle-Tacoma International, Anchorage Ted Stevens, Aeroporti Ndërkombëtar Portland dhe Aeroportit Ndërkombëtar të Los Angeles. Ajo është e bazuar në Seattle, Washington Shtetet e Bashkuara.

Përfshin tinguj të bukur, efekte, FSX 737 paracaktuar kabinë virtuale me përmirësime. Provuar atë!
POSKY Boeing B737-900 Alaska Airlines FSX Shkarko
Gjuhë