Gjuhë

164 repaints Collection Pack për të parazgjedhur B737-800 FSX & P3D

HOT
Size 95.8 MB
Downloads 121 764
Krijuar 01-06-2012 04: 55: 49
Ndryshuar 29-08-2017 04: 45: 27
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Microsoft + Edoardo Ammannati + Alejandro Rojas Lucena + Shumë freewares repainters
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
changelog Më 20 / 04 / 2017:Shtuar FMC, ri të përmirësuar Virtual Cockpit v2 (me wipers dhe Improvments shumta) nga Alejandro Rojas Lucena, i ri plotësisht të pajtueshme GPWS, ri CAT Full III Autoland (shih doc), përputhshmëria P3D v3.x. - Installer v10.2

Më 22 / 07 / 2015: Korrigjimi Dritaret 8 gabim gjatë instalimit, compatibility FSX avulli - Installer v8
paketë e madhe e repaints për default FSX Boeing 737, ajo përfshin 19 Air India repaints dhe 144 reals linjave ajrore nga e gjithë bota nga autorë të ndryshëm.

FSX parazgjedhur Boeing 737 është përfshirë në paketë dhe nuk do të instalojë mbi origjinalin, ju zakon rrezik të prishësh fotografi tuaj. Ju mund të instaloni këtë paketë në mënyrë të sigurtë në FSX tuaj ose P3D.

Dashuri të reja janë shtuar, ju do të dëgjoni diçka si "të mirëpritur në bord së shpejti ne do të ju jap bevarages etj", për të përmirësuar simulim.

i rëndësishëm : Në listën e avionëve, të shkojnë në "Boeing"Dhe kliko"Shfaq të gjitha variacionet"Në të drejtën e poshtme të dritares përndryshe ju nuk do të shihni listën repaints.

Lista e repaints:
Adam Air, Aeromexico, Aerosvit, Asia Air Indonesia, Air Astana, Air Berlin, Air Canada, Air China, Air China Olimpike, Air Europa, Air France, Air Jamaica, Air New Zealand, Air One, Air Sllovakia, AirTran Airways, Air Vanuatu, Alaska, Alaska.com, Alaska Fryma e Seattle, Alaska Starliner 75, Alitalia, All Nippon Airways (ANA), Aloha, American Airlines, America West, Ansett Australi, Austrian Airlines, Batavia Air (x3), Bmibaby, British Airways , Brussels Airlines, Bulgaria Air, Karaibe Airlines, Cebu Pacific Air, Continental Airlines, Copa Airlines, Corendon Airlines, Cubana De AVIACION, Qipro Airways, Czech Airlines, Delta Airlines, DHL Cargo, EasyJet, Airlines Lindore, El Al (Israel), Egyptair, Europe Airpost, FedEx mallrave, Ferrari, Ferrari mallrave, Finnair, First Choice, Flash Airlines, Fly Dubai, Flyglobespan, Kufi Airlines, Garuda Indonesia, Garuda SkyTeam, Gol, Gulf Air, Hainan Airlines (x2), IRONMAIDEN, Japan Airlines (JAL), JAT Airways (të vjetra dhe të reja), Jet2 (gri dhe të bardhë), JetAmerica, JetTime, Kenya Airways, Landmark (bisht Coliseum), Lion Air (Indonezi), LOT (Anglisht Airlines), Lufthansa, Luxair, Malaysia Airlines , Malev, Mexicana (x4), Ushtarak Woodland Camo, Mongolian Airlines (MIAT), Mali i Zi Airlines, Myanmar Airlines (MAI), NASA-s, detare, ajrore norvegjeze, Northwest (NWA), OCEANAIR (Avianca), Olympic Airlines, Pan-Am , Philippine Airlines, PIA (Pakistan Intenrational Airlines), Pragë (Republika Çeke), Primera Air JetX (Islanda), PrivatAir, Qantas, Ryanair, Ryanair Guinness, Ryanair Kilkenny, Ryanair Vodafone, skandinave Airlines (sas), Singapore Airlines, South African Airways, Southwest Airlines (Blue, Gold, New Mexico), Sterling (Australia), SunExpress, Swiss Air, TAM (Brasil), Tarom (Romania), Thomson Airways, Transavia, TUIfly (x7), Turkish Airlines, Ukraine International Airlines ( UIA), UNITED (të vjetra dhe të reja), UPS Cargo, US Airways, VARIG (të vjetra dhe të reja), VASP (Brazil), V Australia, Vietnam Airlines, Virgin (blu dhe të kuqe), WestJet, XL Airways, XL Airways Excel. com, XL Airways Oger Tours dhe XL Airways Viking.

Kenaqu

paketë 169 preview 01
paketë 169 preview 02
164 repaints Collection Pack për të parazgjedhur B737-800 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë