Gjuhë

Boeing E-767 84-3504 Japoni ASDF FSX & P3D

INFORMACION

Ky model përfshin wipers Punës (djathtë të miut klikoni në switch) me efekt shi. Switches për ekranet LCD, EICAS, PFD, MFT. kaloni Autobrake. Hapja pilotët dritare. Lights kabina kaloni. Realist FMC. Ground Afërsia Sistemit të Paralajmërimit (GPWS), textures shumë realiste natës. Model përmban textures me rezolucion të lartë, krahë dinamike flexing, drejtues gear Body, Nose drejtues gear, bllokohet timon, spoilers Tokësore, Low flokët shpejtësi aileron me shpejtësi të lartë, sipërfaqet e kontrollit plotësisht animuar, pezullimin plotësisht i pavarur, Trim Animacion, hapjen e dyerve të pasagjerëve, tilting animuar karroceri, rrota Rolling, Animated fut Reverser-së me dyer bllok Reverser, textures hollësishme, ndriçimi i plotë natën, Crash ndikon, Ground Shërbimit automjete dhe më shumë. Përfshirë porosi Boeing 767 tingëllon!

Boeing E-767 është një paralajmërim i hershëm ajrore dhe kontrollit (AWACS). Ajo ishte projektuar në përgjigje të kërkesave të Forcës Ajrore vetëmbrojtje Japoni, dhe është në thelb e Boeing E-3 rojtar i radar survejimi dhe kontrolli i ajrit të sistemit të instaluar në një Boeing 767-200.737 VC Funksioni Alrot

INFORMACION