Gjuhë

Boeing B747-443 VC avancuar FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 60.6 MB
 • Shkarkime 58 068
 • krijuar 03-10 2012-
 • ndryshuar 28-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Projekti OpenSky, Alejandro Rojas Lucenda, Steven Persson, Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 28 / 04 / 2019: Kompatibile Prepar3D v4, versioni automatik i instalimit 10.5

Skyspirit FSX modeli Boeing 747-400 i amortizuar duke përdorur Boeing 747 VC shumë të përmirësuar nga Alejandro Rojas Lucena / FSND (Shih panelin docs për detaje). VC përfshin FMC, EICAS, MFD me panelin e kontrollit, GPWS, wipers të punës, dritat e kabinës, shtypjen e zjarrit, kaloni avionikë, crossfeed karburantit, çelsin dritat ulje, kaloni taksi dritë, gjeneratorë motor, gjenerator APU, kaloni bateri, çelsin starter, kaloni akull, çelsin e dritave të përgjithshme. Modeli i bukur i ngarkesës Skyspirit 747-800 me karakteristika komplekse dhe automjete të shërbimit të terrenit (shtypni shift e 2, shift e 3, etj.). Për të përdorur shtypjen e shtypit Ctrl J. Gjithashtu përfshin një paketë të këndshme zanore specifike për 747-400.

Të përfshira me tre repaints HD: Air France (e vjetër), Alitalia dhe British Airways.

747vc1

747vc11

af744vc
 • Autori: Projekti OpenSky, Alejandro Rojas Lucenda, Steven Persson, Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 60.6 MB
 • Shkarkime 58 068
 • krijuar 03-10 2012-
 • ndryshuar 28-04 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Projekti OpenSky, Alejandro Rojas Lucenda, Steven Persson, Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium