Gjuhë

Boeing B737-823 avancuar VC FSX & P3D

HOT UPDATED
Size 56.6 MB
Downloads 119 220
Created 03-10-2012 21:53:58
Changed 08-03-2018 01:38:54
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Projekti OpenSky, Alejandro Rojas Lucenda, FSRepaintsGER, Adam Murphy, përditësime nga Rikoooo i jashtëm http://www.freeskyproject.com/
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
Përditësuar më 07 / 3 / 2018: Tani 100% në përputhje me Prepar3D v4 +, shtoi Honeywell FMC, shtoi tinguj të rinj me porosi, struktura të zgjeruara të natës në kabinën virtuale (LED rozë), shtoi matësin V-Speed ​​Jacob Larsen (llogaritja automatike e V1, V2 dhe V3) , shtoi një GPWS, shtoi një panel për Pushback me zë, shtoi alarmet "Jo Pirja e duhanit" dhe "Rripat e vendndodhjes". Fiksoi disa bug të vogla.
Superbo Boeing 737-800 me kabinën e avancuar virtuale të ndryshuar nga Alejandro Rojas Lucena (Alrot). Përditësimi i VC-së ofron funksione të reja në krahasim me FSX-në e paracaktuar duke përfshirë wipers që punojnë (mouse click me të djathtën në switch) me një efekt shi. Çelsat për LCD, EICAS, PFD, MFT, Autobrake, hapja e pilotëve të dritareve, dritat e kabinës, FMC realist, alarmi i afërsisë së sistemit (GPWS), struktura më e mirë e natës. Modeli ka struktura me rezolucion të lartë, krahë dinamike, tingujt me porosi etj. Ky është një set i plotë!

Gjithashtu përfshin 14 textures definicion të lartë dhe një repaints paketë nga ekipi gjermanFSRepaintsGER.

American Airlines, NOKAIR, Rayanair, Tuifly D-AHFK 'Hannover 96', Tuifly D-AHFZ 'GlücksbringAir', Air Berlin D-ABKJ, 'winglets vjetër pikturuar "Air Berlin D-ABKI, Air Berlin Turqi TC-IZC, XL Airways Gjermani D-AXLD 'gjemb tuifly', XL Airways Germany D-bosht 'sunweb', XL Airways Germany D-bosht (e vjetër), XL Airways Germany D-AXLI "Oger Tours ', XL Airways Germany D-AXLJ, XL Airways Germany D-AXLF 'Schauinsland Reisen ".737 VC Funksioni Alrot
Boeing B737-823 avancuar VC FSX & P3D Shkarko
Gjuhë