Gjuhë

Boeing 787-8 Dreamliner FSX & P3D

HOT
Size 81.5 MB
Downloads 132 907
Krijuar 28-09-2013 02: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 18: 59: 07
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: TDS, Alejandro Rojas Lucena, assambled nga Rikoooo
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Beautiful Boeing 787-800 në ngjyrat e Dreamliner për FSX & P3D (modeli nga Tenkuu Developpers Studio), paketë të plotë me tokën shërbimeve (autobus, mallrave, shkallët, karburantit, animacione), kabinë virtuale është 737 avancuar nga Alejandro Rojas Lucena , të dyja COCKPITs janë mjaft të ngushtë.

VC ka animuar wipers (right click mbi kaloni) me një efekt shi. Switches për LCD, EICAS, PFD, MFT, Autobrake, pilotët e hapur dritare. çelsin lehta kabina, FMC reale, Sistemi Afërsia Warning (GPWS), VC textures natës më realiste. Përfshirë porosi tingëllon. Lexoni dokumentacionin e dhënë me paketë për më shumë informacion mbi funksionet e ndryshme shtesë dhe përdor.

E vërtetë aeroplan:

Boeing 787, i njohur edhe me nofkën Dreamliner është një avion gjatë ngarkesë. nisur zyrtarisht në 26 prill 2004 me të komisioneve në maj 2008, ai bëri fluturimin e tij të parë dhjetor 15, 2009 dhe është i certifikuar në gusht 26, 2011. ofrimit I pari u zhvillua shtator 26, 2011 të gjitha Nippon Airways.

Ky avion mbart mes 210 dhe 330 pasagjerë në varësi të modelit dhe konfigurimit, dhe është më shumë karburantit efikase: sipas specifikave origjinale të Boeing, një konsum më të ulët nga 20% në atë të një Airbus A330 apo Boeing 777. (Wikipedia)
Boeing 787-8 Dreamliner FSX & P3D Shkarko
Gjuhë