Gjuhë

Boeing 767-300 dymbëdhjetë riparime FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 111 MB
 • Shkarkime 144 051
 • krijuar 22-10 2013-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: SkySpirit2010, VC nga Thomas Ruth, Tinguj nga Emil Serafino
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është një paketë të plotë të Boeing 767-300 me liveries 12 përfshira gajle. Modeli SkySpirit2010. Vini re se kabinë virtuale (VC) është Airbus A300 Thomas Ruth avancuar version, një përzierje e habitshme, por interesante! Nuk ka ende asnjë 767 VC freeware që mund të bashkohen me këtë model, kështu që kjo është një kompromis i mirë tani për tani. Përfshin custom mahnitëse tingëllon me tym dhe Seat Belt sinjale Alert.

Liveries përfshira janë: Aeroflot, AirBerlin, Air Canada, Air France, British Airways, Delta, DHL, Fedex, LOT, Qantas, UPS, UTair.thumb NOP
 • Autori: SkySpirit2010, VC nga Thomas Ruth, Tinguj nga Emil Serafino
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX-SP2
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 111 MB
 • Shkarkime 144 051
 • krijuar 22-10 2013-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: SkySpirit2010, VC nga Thomas Ruth, Tinguj nga Emil Serafino
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium