Gjuhë

Boeing 747-200 Mega Paketa Vol.2 FSX & P3D

HOT
Size 123 MB
Downloads 23 599
Krijuar 03-06-2014 02: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 19: 10: 06
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Projekti Opensky, Mike Maarse, Devyn Silverstein, Ripaketoi nga Luis Quintero i jashtëm http://fsxluchoals.blogspot.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa pajtueshmëri P3Dv4 #2D Paneli Vetëm
Boeing 747-200 Paketa MegaVëllimi 2

Këtu është Boeing 747 në të gjitha format e saj të ndarë në 8 paketa të mëdha tejet të detajuara. Ky vëllim përmbanrepaints 34nga të lartë të cilësisë së mesme të ndara sipas modelit të tyre. Të përfshira me të vërtetë dhe porosi tingujt për secilin lloj të motorit. Një add-on i madh për tifozët e 747.

Modelet dhe Virtual Cockpit :

Përmban modele 6 Boeing 747-200 që ndajnë në opsionet e ndryshme të motorit:General Electric, Rolls-Royce dhe Pratt & Whitney.
Ky vëllimnuk përmban një kabinë Virtual (VC)për shkak të modeleve të qenë FS2004 amtare dhe jo FSX.

Lista e repaints:
  • Boeing 747-200: (liveries 34)
    • Aerolineas Argentinas / Alitalia (liveries 2) / Amerika West Airlines / Të gjitha Nippon Airways (liveries 2) / Avianca
    • British Airways / Continental Airlines (liveries 3) / Iberia / Japan Air Lines / KLM
    • Malaysia Airlines / Northwest Airlines (liveries 2) / Project Opensky Livery / Orient Thai Airlines / Pan Am (3 liveries)
    • Qantas / Afrikës së Jugut Airways (liveries 6) / Kulla Air / Trans World Airlines / United Airlines / Virgin Atlantik Airways
Stuff të zakonshme dhe shtesa :

Një fotografi aircraft.cfg, edituar nga lart poshtë, shumë mete fikse (duke përfshirë edhe ato të peshës dhe karburantit e cila reduktuar performancën e avionit) dhe 23 pikëpamjet shtesë si zakonisht për të pasur një përvojë më të mirë.
Projekti Opensky 747, përmban një shërbim Njësia e Shërbimit Ground (GSU) e cila Iis pëlqente shumë. Për më shumë udhëzime për të aktivizuar atë, lexoni kartelën README.

2013-4-7 15-48-33 64-


2013-4-7 15-48-45 148-

2013-4-7 15-49-17 189-

2013-4-7 15-49-26 132-
Boeing 747-200 Mega Paketa Vol.2 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë