Gjuhë

Boeing 747-200 Mega Paketa Vol.3 FSX & P3D

HOT
Size 130 MB
Downloads 11 707
Created 03-06-2014 02:00:00
Changed 30-05-2015 19:10:37
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Projekti Opensky, Mike Maarse, Devyn Silverstein, Ripaketoi nga Luis Quintero i jashtëm http://fsxluchoals.blogspot.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar# Port-Mbi pa pajtueshmëri P3Dv4 #2D Vetëm Paneli
Boeing 747-200 Paketa MegaVëllimi 3

Këtu është Boeing 747 në të gjitha format e saj të ndarë në 8 paketa të mëdha tejet të detajuara. Ky vëllim përmban repaints 29e cilësisë së lartë të ndara sipas modelit të tyre. Të përfshira me të vërtetë dhe porosi tingujt për secilin lloj të motorit. Një add-on i madh për tifozët e 747.

Modelet dhe Virtual Cockpit
 :


Përfshin modele 12 Boeing 747-200 që ndajnë në opsionet e ndryshme të motorit (General Electric, Rolls-Royce dhe Pratt & Whitney) Dhe variantet e tyre (-200F, -200M & -200SF).
Ky vëllimnuk përmban një kabinë Virtual (VC)për shkak të modeleve të qenë FS2004 amtare dhe jo FSX.

Lista e repaints:
 • Boeing 747-200F: (liveries 14)
  • AirBridgeCargo Airlines / Cargo B Airlines / Cargolux / Japan Airlines Cargo / Martinair
  • MK Airlines (liveries 4) / Nippon Cargo Airlines / Northwest Airlines Cargo / Northwest Orient Cargo / Royal jordaneze Cargo / Flying Tigers
 • Boeing 747-200M: (liveries 5)
  • South African Airways (liveries 4) / VARIG
 • Boeing 747-200SF:
  • Atlas Air / Cathay Pacific Cargo / FedEx / Focus Air / Japan Airlines Cargo
  • Kalitta Air / MK Airlines (liveries 2) / Northwest Airlines Cargo / UPS - United Parcel Services
Stuff të zakonshme dhe shtesa :

Një fotografi aircraft.cfg, edituar nga lart poshtë, shumë mete fikse (duke përfshirë edhe ato të peshës dhe karburantit e cila reduktuar performancën e avionit) dhe 23 pikëpamjet shtesë si zakonisht për të pasur një përvojë më të mirë.
Projekti Opensky 747, përmban një shërbim Njësia e Shërbimit Ground (GSU) e cila Iis pëlqente shumë. Për më shumë udhëzime për të aktivizuar atë, lexoni kartelën README.

2013-4-7 15-52-53-924

2013-4-7 15-53-21-880

2013-4-7 15-56-30-527

2013-4-7 15-56-47-543
Boeing 747-200 Mega Paketa Vol.3 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë