Gjuhë

Boeing 747-300 Mega Paketa Vol.4 FSX & P3D

HOT
Size 100 MB
Downloads 12 465
Created 03-06-2014 02:00:00
Changed 30-05-2015 19:15:31
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Projekti Opensky, Mike Maarse, Devyn Silverstein, Ripaketoi nga Luis Quintero i jashtëm http://fsxluchoals.blogspot.com
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për tu testuar # Port-Over pa pajtueshmëri P3Dv4 #2D Paneli Vetëm
Boeing 747-300 Paketa MegaVëllimi 4

Këtu është Boeing 747 në të gjitha format e saj të ndarë në 8 paketa të mëdha tejet të detajuara. Ky vëllim përmbanrepaints 20e cilësisë së lartë të ndara sipas modelit të tyre. Të përfshira me të vërtetë dhe porosi tingujt për secilin lloj të motorit. Një add-on i madh për tifozët e 747.

Modelet dhe Virtual Cockpit :

Përfshin modele 13 Boeing 747-300 që ndajnë në opsionet e ndryshme të motorit (General Electric, Rolls-Royce dhe Pratt & Whitney) Dhe variantet e tyre (-300, -300M & -300SF).
Ky vëllimnuk përmban një kabinë Virtual (VC)për shkak të modeleve të qenë FS2004 amtare dhe jo FSX.

Lista e repaints:
 • Boeing 747-300: (liveries 16)
  • Ansett Australia / Japan Air Lines (liveries 3) / Japan Asia Airways / Project Opensky Livery / Pullmantur Air
  • South African Airways (liveries 7) / Thai International Airways / VARIG
 • Boeing 747-300M: (liveries 3)
  • Singapore Airlines / VARIG (liveries 2)
 • Boeing 747-300SF: (1 Shablloni)
  • Southern Air Cargo
Stuff të zakonshme dhe shtesa :

Një fotografi aircraft.cfg, edituar nga lart poshtë, shumë mete fikse (duke përfshirë edhe ato të peshës dhe karburantit e cila reduktuar performancën e avionit) dhe 23 pikëpamjet shtesë si zakonisht për të pasur një përvojë më të mirë.
Projekti Opensky 747, përmban një shërbim Njësia e Shërbimit Ground (GSU) e cila Iis pëlqente shumë. Për më shumë udhëzime për të aktivizuar atë, lexoni kartelën README.


2013-4-7 16-0-26-755

2013-4-7 16-1-33-405

2013-4-7 16-2-7-527
 
Boeing 747-300 Mega Paketa Vol.4 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë