Gjuhë

Boeing 747-400 Mega Paketa Vol.5 FSX & P3D

HOT
Size 222 MB
Downloads 72 297
Created 03-06-2014 02:00:00
Changed 30-05-2015 19:16:07
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Projekti Opensky, Enigma Simulimet, Emil Serafino Jr, Devyn Silverstein, Alejandro Lucena, Ripaketoi nga Luis Quintero i jashtëm http://fsxluchoals.blogspot.com
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Boeing 747-400 Paketa MegaVëllimi 5

Këtu është Boeing 747 në të gjitha format e saj të ndarë në 8 paketa të mëdha tejet të detajuara. Ky vëllim përmbanrepaints 63e cilësisë së lartë të ndara sipas modelit të tyre. Të përfshira me të vërtetë dhe porosi tingujt për secilin lloj të motorit. Një add-on i madh për tifozët e 747.

Volume No.5 është për të pasagjerëve Boeing 747-400 ekskluzivisht. Krahasuar me default FSX Boeing 747, ky avion është një përmirësim i madh dhe përvojë.

Modelet dhe Virtual Cockpit :

Përfshin 3 Boeing 747-400 modelet e krijuara nga Project Opensky pajisur me General Electric, Pratt & Whitney dhe Rolls-Royce engines.
Default 747-400 Virtual Cockpit është përdorur në këtë paketë për shkak të lehtë të kuptuarit dhe realizmin e saj.

Lista e repaints:
 • Boeing 747-400:
  • Air Canada / Air China / Air France (Old Livery) / Të gjitha Nippon Airways (liveries 2) / Aerolineas Argentinas
  • British Airways (liveries 4) / Cathay Pacific Airways (liveries 4) / China Airlines (liveries 3) / Corsairfly / Delta Air Lines
  • Dreamliner Shablloni / El Al / EVA Air / Garuda Indonesia / Japan Airlines (liveries 4)
  • Japan Air Self-Defense Force / KLM (liveries 3) / Korean Air Lines / Lufthansa (liveries 2) / Air Zelanda e Re
  • Northwest Airlines (liveries 4) / Qantas (liveries 4) / Rollout Shablloni / Saudi Arabian Airlines / Singapore Airlines (liveries 3)
  • Afrikës së Jugut Airlines (liveries 5) / Thai Airways International (liveries 2) / United Airlines (liveries 4) / VARIG / Virgin Atlantik Airways (liveries 3)
Stuff të zakonshme dhe shtesa :
 • 23 views shtesë si zakonisht për të pasur një përvojë më të mirë.
 • Njësia e Shërbimit Ground (paraqet përplasen Makina, Catering Shërbimi, ngarkues Cargo, etj).
 • Fixed bugs në dritat Virtual kabinë kur fluturon gjatë natës.
 • Çështjet në aircraft.cfg janë korrigjuar për një performancë më të mirë dhe real të avionit.
 • sistemi GPWS instaluar nga 747 redaktuar Virtual kabinë krijuar nga Alejandro Lucena.
 • Vetëm në përputhje me FSX-SP2 (ose ekuivalent) / përshpejtimin dhe P3D v1 & v2 +

2013-6-8 21-3-13-44

2013-6-8 21-4-56-426

2013-6-8 21-13-10-14

2013-6-8 20-59-40-820

2013-6-8 21-17-46-45

2013-6-8 21-59-17-772

Lista e të gjitha vëllimet në dispozicion për shkarkim:
 1. Boeing 747-100 Mega Paketa Vol.1 FSX & P3D
 2. Boeing 747-200 Mega Paketa Vol.2 FSX & P3D
 3. Boeing 747-200 Mega Paketa Vol.3 FSX & P3D
 4. Boeing 747-300 Mega Paketa Vol.4 FSX & P3D
 5. Boeing 747-400 Mega Paketa Vol.5 FSX & P3D
 6. Boeing 747-400 Mega Paketa Vol.6 FSX & P3D
 7. Boeing 747-8XX Mega Paketa Vol.7 FSX & P3D
 8. Boeing 747-XXX Mega Paketa Vol.8 FSX & P3D
Boeing 747-400 Mega Paketa Vol.5 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë