Gjuhë

Boeing 747-400 Mega Paketa Vol.5 FSX & P3D

INFORMACION

Boeing 747-400 Paketa Mega Vëllimi 5

Këtu është Boeing 747 në të gjitha format e saj të ndarë në 8 paketa të mëdha tejet të detajuara. Ky vëllim përmban repaints 63 e cilësisë së lartë të ndara sipas modelit të tyre. Të përfshira me të vërtetë dhe porosi tingujt për secilin lloj të motorit. Një add-on i madh për tifozët e 747.

Vëllimi Nr. 5 është për Boeing 747-400 pasagjerëve ekskluzivisht. Krahasuar me parazgjedhjen FSX Boeing 747, ky avion është një përmirësim i madh dhe përvojë.

Modelet dhe Virtual Cockpit :

Përfshin 3 Boeing 747-400 modelet e krijuara nga Project Opensky pajisur me General Electric, Pratt & Whitney dhe Rolls-Royce engines.
Default 747-400 Virtual Cockpit është përdorur në këtë paketë për shkak të lehtë të kuptuarit dhe realizmin e saj.

Lista e repaints:
 • Boeing 747-400:
  • Air Canada / Air China / Air France (Old Livery) / Të gjitha Nippon Airways (liveries 2) / Aerolineas Argentinas
  • British Airways (liveries 4) / Cathay Pacific Airways (liveries 4) / China Airlines (liveries 3) / Corsairfly / Delta Air Lines
  • Dreamliner Shablloni / El Al / EVA Air / Garuda Indonesia / Japan Airlines (liveries 4)
  • Japan Air Self-Defense Force / KLM (liveries 3) / Korean Air Lines / Lufthansa (liveries 2) / Air Zelanda e Re
  • Northwest Airlines (liveries 4) / Qantas (liveries 4) / Rollout Shablloni / Saudi Arabian Airlines / Singapore Airlines (liveries 3)
  • Afrikës së Jugut Airlines (liveries 5) / Thai Airways International (liveries 2) / United Airlines (liveries 4) / VARIG / Virgin Atlantik Airways (liveries 3)
Stuff të zakonshme dhe shtesa :
 • 23 views shtesë si zakonisht për të pasur një përvojë më të mirë.
 • Njësia e Shërbimit Ground (paraqet përplasen Makina, Catering Shërbimi, ngarkues Cargo, etj).
 • Fixed bugs në dritat Virtual kabinë kur fluturon gjatë natës.
 • Çështjet në aircraft.cfg janë korrigjuar për një performancë më të mirë dhe real të avionit.
 • sistemi GPWS instaluar nga 747 redaktuar Virtual kabinë krijuar nga Alejandro Lucena.
 • Vetëm në përputhje me FSX-SP2 (ose ekuivalent) / Përshpejtimi dhe P3D v1 & v2 +

2013-6-8 21-3-13-44

2013-6-8 21-4-56-426

2013-6-8 21-13-10-14

2013-6-8 20-59-40-820

2013-6-8 21-17-46-45

2013-6-8 21-59-17-772

Lista e të gjitha vëllimet në dispozicion për shkarkim:
 1. Boeing 747-100 Mega Paketa Vol.1 FSX & P3D
 2. Boeing 747-200 Mega Paketa Vol.2 FSX & P3D
 3. Boeing 747-200 Mega Paketa Vol.3 FSX & P3D
 4. Boeing 747-300 Mega Paketa Vol.4 FSX & P3D
 5. Boeing 747-400 Mega Paketa Vol.5 FSX & P3D
 6. Boeing 747-400 Mega Paketa Vol.6 FSX & P3D
 7. Boeing 747-8XX Mega Paketa Vol.7 FSX & P3D
 8. Boeing 747-XXX Mega Paketa Vol.8 FSX & P3D

INFORMACION