Gjuhë

Boeing 747-400 Mega Paketa Vol.6 FSX & P3D

HOT
Size 121 MB
Downloads 29 196
Created 03-06-2014 02:00:00
Changed 20-02-2018 14:32:17
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Projekti Opensky, Emil Serafino Jr, Devyn Silverstein, Alejandro Lucena, Luis Quintero i jashtëm http://fsxluchoals.blogspot.com
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Boeing 747-400 Paketa MegaVëllimi 6

Këtu është Boeing 747 në të gjitha format e saj të ndarë në 8 paketa të mëdha tejet të detajuara. Ky vëllim përmban 2repaints 3e cilësisë së lartë të ndara sipas modelit të tyre. Të përfshira me të vërtetë dhe porosi tingujt për secilin lloj të motorit. Një add-on i madh për tifozët e 747.

Volume No.6 është për variante të tjera Boeing 747-400 (me përjashtim të LCF dhe Yal-1). Kjo është kryesisht një zgjerim i 5 Vëllimi, por me 6 variante më shumë dhe të krejtësisht të ndryshme transportuesit. Variantet e përfshira janë si më poshtë: -400BCF, -400ER, -400ERF, -400F, -400Combi, -400D.

Modelet dhe Virtual Cockpit :

Përfshin modele 11 Boeing 747-400 e variante të ndryshme të krijuara nga Project Opensky pajisur me General Electric, Pratt & Whitney dhe makina Rolls-Royce (në varësi të avionit të zgjedhur).
Default 747-400 Virtual Cockpit përdoret në këtë paketë për shkak të lehtë të kuptuarit dhe realizmin e saj.

Lista e repaints:
 • Boeing 747-400BCF:
  • Cathay Pacific Airways Cargo / Japan Airlines Cargo / Martinair / UPS
 • Boeing 747-400D:
  • Japoni Airlines
 • Boeing 747-400ER:
  • Qantas
 • Boeing 747-400ERF:
  • AirBridgeCargo Airlines / Air France Cargo / China Airlines Cargo / KLM Cargo
 • Boeing 747-400F:
  • Cargolux / Cathay Pacific Airlines Cargo / Dreamliner Shablloni / Arabe / Guggenheim Partners Aviacionit
  • Japoni Airlines Cargo / Nippon Cargo Airlines (liveries 3) / TNT Airways / UPS
 • Boeing 747-400Combi:
  • Air Namibia / EVA Air
Stuff të zakonshme dhe shtesa :
 • 23 views shtesë si zakonisht për të pasur një përvojë më të mirë.
 • Njësia e Shërbimit Ground (paraqet përplasen Makina, Catering Shërbimi, ngarkues Cargo, etj).
 • Fixed bugs në dritat Virtual kabinë kur fluturon gjatë natës.
 • Çështjet në aircraft.cfg janë korrigjuar për një performancë më të mirë dhe real të avionit.
 • sistemi GPWS instaluar nga 747 redaktuar Virtual kabinë krijuar nga Alejandro Lucena.
 • Vetëm në përputhje me FSX-SP2 (ose ekuivalent) / përshpejtimin dhe P3D v1 & v2 +

2013-6-11 14-28-39-851

2013-6-11 14-29-58-589

2013-6-11 14-30-15-975

2013-6-11 14-30-30-295

2013-6-11 14-31-19-587

2013-6-11 14-37-30-41

2013-6-11 14-47-32-7

2013-6-11 14-47-38-322

2013-6-11 14-51-34-794
Boeing 747-400 Mega Paketa Vol.6 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë