Gjuhë

Boeing 747-8XX Mega Paketa Vol.7 FSX & P3D

HOT
Size 84.9 MB
Downloads 69 154
Created 03-06-2014 02:00:00
Changed 30-05-2015 19:16:43
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: SkySpirit2012, Emil Serafino Jr, Devyn Silverstein, Alrot, Luis Quintero i jashtëm http://fsxluchoals.blogspot.com
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Boeing 747-8XX Paketa MegaVëllimi 7

Këtu është Boeing 747 në të gjitha format e saj të ndarë në 8 paketa të mëdha tejet të detajuara. Ky vëllim përmban 2repaints 3e cilësisë së lartë të ndara sipas modelit të tyre. Të përfshira me të vërtetë dhe porosi tingujt për secilin lloj të motorit. Një add-on i madh për tifozët e 747.

Vëllimi No.7 përmban ri Boeing 747-8 (dy pasagjerëve dhe variante anije mallrash).

Modelet dhe Virtual Cockpit :

Përfshin 2 Boeing 747-8 modele (Intercontinental dhe mallrash) të krijuara nga ekipi SkySpirit pajisur me motorë General Electric GenX-2B67
Default 747-400 Virtual Cockpit është përdorur në këtë paketë për shkak të mungesës së një 747-8 Virtual kabinë.

Lista e repaints:
 • Boeing 747-8F:
  • Transport Air International / British Airways Botërore Cargo / Cargolux / Emirates SkyCargo / Japan Airlines Cargo
  • Korean Air Lines Cargo / Nippon Cargo Airlines / Boeing Rollout Livery
 • Boeing 747-8I:
  • Air Force One (Shablloni imagjinar) / Të gjitha Nippon Airways / Arik Air / British Airways (liveries 2) / Boeing Business Jet
  • Cathay Pacific Airways / Delta Air Lines / Dominican Airways / Garuda Indonesia / Boeing Shablloni
  • Malaysia Airlines / Qantas / Qatar Airways / United Airlines
Stuff të zakonshme dhe shtesa :
 • 23 views shtesë si zakonisht për të pasur një përvojë më të mirë.
 • Njësia e Shërbimit Ground (paraqet përplasen Makina, Catering Shërbimi, ngarkues Cargo, etj).
 • Fixed bugs në dritat Virtual kabinë kur fluturon gjatë natës.
 • Çështjet në aircraft.cfg janë korrigjuar për një performancë më të mirë dhe real të avionit.
 • sistemi GPWS instaluar nga 747 redaktuar Virtual kabinë krijuar nga Alejandro Lucena.
 • Vetëm në përputhje me FSX-SP2 (ose ekuivalent) / përshpejtimin dhe P3D v1 & v2 +

2013-6-16 18-27-32-333

2013-6-16 18-27-41-293

2013-6-16 18-34-52-842
Boeing 747-8XX Mega Paketa Vol.7 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë