Gjuhë

Boeing 747-8XX Mega Paketa Vol.7 FSX & P3D

INFORMACION

Boeing 747-8XX Paketa Mega Vëllimi 7

Këtu është Boeing 747 në të gjitha format e saj të ndarë në 8 paketa të mëdha tejet të detajuara. Ky vëllim përmban 2repaints 3 e cilësisë së lartë të ndara sipas modelit të tyre. Të përfshira me të vërtetë dhe porosi tingujt për secilin lloj të motorit. Një add-on i madh për tifozët e 747.

Vëllimi No.7 përmban ri Boeing 747-8 (dy pasagjerëve dhe variante anije mallrash).

Modelet dhe Virtual Cockpit :

Përfshin 2 Boeing 747-8 modele (Intercontinental dhe mallrash) të krijuara nga ekipi SkySpirit pajisur me motorë General Electric GenX-2B67
Default 747-400 Virtual Cockpit është përdorur në këtë paketë për shkak të mungesës së një 747-8 Virtual kabinë.

Lista e repaints:
 • Boeing 747-8F:
  • Transport Air International / British Airways Botërore Cargo / Cargolux / Emirates SkyCargo / Japan Airlines Cargo
  • Korean Air Lines Cargo / Nippon Cargo Airlines / Boeing Rollout Livery
 • Boeing 747-8I:
  • Air Force One (Shablloni imagjinar) / Të gjitha Nippon Airways / Arik Air / British Airways (liveries 2) / Boeing Business Jet
  • Cathay Pacific Airways / Delta Air Lines / Dominican Airways / Garuda Indonesia / Boeing Shablloni
  • Malaysia Airlines / Qantas / Qatar Airways / United Airlines
Stuff të zakonshme dhe shtesa :
 • 23 views shtesë si zakonisht për të pasur një përvojë më të mirë.
 • Njësia e Shërbimit Ground (paraqet përplasen Makina, Catering Shërbimi, ngarkues Cargo, etj).
 • Fixed bugs në dritat Virtual kabinë kur fluturon gjatë natës.
 • Çështjet në aircraft.cfg janë korrigjuar për një performancë më të mirë dhe real të avionit.
 • sistemi GPWS instaluar nga 747 redaktuar Virtual kabinë krijuar nga Alejandro Lucena.
 • Vetëm në përputhje me FSX-SP2 (ose ekuivalent) / Përshpejtimi dhe P3D v1 & v2 +

2013-6-16 18-27-32-333

2013-6-16 18-27-41-293

2013-6-16 18-34-52-842

INFORMACION


Përditësuar fundit

03-06-2020Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Embraer ERJ 145 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Boeing 757-200 Donald Trump (Trump
--------